Back to Question Center
0

Semalt Rivela Il Segreto Su Come Sovraccaricare I Pulsanti CTA Con queste 5 Parole

1 answers:

Коли сайт copylogger.com вийшов з електронної книги "Magnetic Headlines", вони змінили світ веб-копірайтингу. Загалом, "Magnetic Headlines" пояснив, як написати заголовок "наживка на кліки" за рік, перш ніж з'явився цей термін. Автори "Магнітних заголовків" також передбачали, що "листа" до цього також стала загальним місцем.

Тому методи, які використовуються для трафіку з заголовком, добре відомі на цьому етапі, і якщо ви ще не читали «Магнітні заголовки», ви повинні продовжувати і робити це - best tour operators america. Ви можете дивуватися, як відвідувачі сайту перетворюються на клієнтів, коли вони відкрили ваш блог, рекламну або іншу цільову сторінку.

Кнопки "Заклик до дії" або "CTA" - це движки перетворень цільових сторінок, а дані "важливі". Є багато випадків, коли просто зміна кольору кнопки CTA може суттєво збільшити коефіцієнт конвертації. Більш важливим, ніж колір, є формулювання, яке використовується для заклику до дії, як тільки це надзвичайно вирішальне значення.

З огляду на це, експерт Semalt Digital Services Нік Чайковський пояснює, які слова психологічно довели, щоб перезавантажити кнопку CTA.

1. Миттєво

Гарні речі приходять до тих, хто вміє чекати. Це все добре і добре, але коли справа доходить до того, щоб когось щось купувати, зареєструвати або іншим чином прийти в дію, ви хочете звернутися до основної потреби людини в миттєвому задоволенні..Ось чому такі слова, як "миттєво", "швидко" або "зараз", можуть допомогти підвищити коефіцієнт конвертації CTA. Існують дослідження мозку в МРТ, які підтверджують це також.

2. Новий

Люди збуджуються привабливістю нових речей. "Щось станеться, а що? Я не хочу пропустити це!" Це такий самий спосіб мислення, який годинами тримає азартного гравця на столі покеру, а вживання наркотиків і наркотиків вночі вранці.

3. Ви

Відоме дослідження, проведене фінансовим дослідженням уряду Великобританії, показало, що, коли ви використовуєте ім'я клієнта в копії продажів, це стимулює унікальну реакцію мозку. Звичайно, неможливо використовувати назву клієнта в загальних веб-рекламах. досі, використовуючи займову другої людини "ти" має такий же удар.

4. Тому, що

Людям подобається мати причини для своїх дій, і якщо ви просите кого-небудь на користь, то він або вона, швидше за все, зобов'язують вас, якщо вони знають, чому ти запитуєш. Слово "тому", за яким слідує позитивна стаття, має велику силу. Розглянемо це як кнопку CTA для втрати ваги продукту: "Тому що ви можете втратити вагу" Він має приємне кільце для нього, чи не так?

5. Безкоштовно

Ця людина майже без уваги. Кожен любить вільні речі і пропонує щось "вільне" - це шлях найменшої стійкості до імпульсивної частини мозку людини. Однак більшість споживачів стали підкованими. Ніхто не любить бути дурнем, і більшість людей будуть думати двічі, перш ніж натиснути кнопку CTA, яка на ньому написана "вільно". Так, так, "безкоштовно" може конвертувати, але обов'язково використовуйте його економно і лише тоді, коли ви дійсно маєте щось запропонувати, без додавання рядків.

November 24, 2017